News

Reportáž z Dark Valentine Party 10

March 24, 2019

15. února se na Fledě uskutečnil desátý ročník Dark Valentine Party. Přišla za námi také reportérka z TV Brno 1, aby s námi udělala krátký rozhovor, který můžete vidět ve videu. Děkujeme tímto Janě Holubové. :) 

 

Na video se můžete podívat zde:

https://youtu.be/xVD715JlEMY?t=105

Jubilejní ročník Dark Valentine Party

January 01, 2020

Letos již podesáté navštíví brněnskou Fledu temný Valentýn a my budeme při tom. Společně s kapelami XIII.Století, Carpatia Castle, Tisíc let od ráje a Scar Industry. Moc se těšíme :)

 

Událost na Facebooku

Vstupenky

Last Maryshka's Table Dance fotovideo

February 04, 2018

Máme pro vás fotovideo k songu Last Maryshka's Table Dance ;) Stačí kliknout na obrázek nebo přejít do sekce MUSIC&VIDEO. 

Nová skladba "Diamonds of The Altai Crown" online!

"Září z nadoblačné výšky posvátný vrchol Běluchy, jako královská koruna ověnčená diamanty, nad nekonečnou sibiřskou tajgou. A těmi diamanty jsou mrtví (a jejich spousta, těch přílišných odvážlivců), uvězněni v jejím věčném ledu. Pověst praví, že jednoho dne krásná princezna Bělucha ožije do lidské podoby a vezme si zpět svět, který jí patří. A tito mrtví procitnou také a budou s ní jako její armáda z ledu dobývat a chránit ji."

A přesně o tom je naše nová píseň nesoucí název Diamonds of The Altai Crown. Poslechnout si ji můžete ZDE a již brzy také na našem CD. :)

Začíná festivalová sezóna!

Počasí venku už je krásně letní a s ním přichází i festivalová sezona. První čerstvě prázdninový koncert nás čeká 1. července na Rock Full of Rock festu v Jižních Čechách (událost zde). Koncem července následuje Rockové chrlení, kde vás čeká od nás milé chladivé překvapení ;).

Zůstaňte s námi a brzy se dozvíte víc. 

Budeme s Tezaurou na turné!

May 08, 2017

V květnu máme tu čest podílet se na několika koncertech s našimi kamarády z Tezaury v rámci Tezaura May Tour 2017, vystoupíme i s americkou kapelou Snovonne. Více informací na webu v sekci TOUR. 

Doufáme, že se s vámi na koncertech potkáme. ;)

18. března vzdáme na Melodce hold Timu Burtonovi!

January 01, 2020

18. března máme tu čest zahrát na Burton Party, konané na brněnské Melodce již třetím rokem. Kromě nás se můžete těšit na naše kámoše z Tezaury, pořádající celou akci a kapelu SYNÆSTHETICS, která na akci pokřtí své CD. Dále se můžete pokochat množstvím originálních kostýmů, inspirovaných tvorbou mistra Tima Burtona, protože dresscode je timburtonovský, gothický či temný. A to za krásných 150,- na místě (v předprodeji 110,-). Přijďte si za námi užít tuhle bláznivou noc! 

P. S. Víte, proč je havran jako psací stůl? 

Afterdarkfair se blíží!

November 18, 2016

19. listopadu do Derias&Spars společně s dalšími kapelami rozjede v brněnském Kabinetu múz, na daůším ročníku Afterdarkfair, který se tentokrát bude točit okolo "Nihgtmares". Kdo ještě nemá svoji vstupenku, nechť to napraví ZDE.

Těšíme se na vás!

 

EDIT:

Sobotní Afterdark v Kabinetu múz dopadl velice dobře a my vám děkujeme za tu skvělou atmosféru, která by bez vás, starých i nových fanoušků, nebyla a zpěvačce Lori z kapely Tezaura za organizaci tohoto skvělého eventu. ;) 

 

Zklátila vás choroba nebo vám to prostě nevyšlo? Nevadí, mrkněte na skvělé fotky od Obrjena nebo na fotoreport na Kulturio.cz a těšte se na další koncert :)

Co je u nás nového?

Od červnového koncertu nás nebylo příliš vidět ani slyšet, ale to se teď chystáme napravit!

Kromě toho, že se na nás můžete těšit 19. listopadu na Afterdarkfair a 10. prosince v Praze, také usilovně pracujeme na desce Siberia Winter Sun. Spolu s Arathanem jsme nafotili krásné, tematické promo a už teď můžeme říct, že výsledek bude exkluzivní. Taky jsme si zřídili profil na Instagramu, kde nás můžete sledovat, pokud patříte mezi instagramové nadšence. 

Chystá se těch novinek víc, ale je nutno vám je dávkovat postupně, abychom vás nezahltili. ;)

Takže zůstaňte s námi a už brzy se dozvíte víc!

Please reload

© 2016 by Trissie. Proudly created with Wix.com